قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
تلاش گران جشنواره - گامانگی
X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
 
گامانگی
حدث بزن
صفحه نخست           نسخه موبایل          عناوین مطالب              قالب وبلاگ           تماس با من
درباره وبلاگ


علیرضا حاج ملا مهدی از سال 64 تئاتر را شروع نمودم . بازیگر رادیو تلوزیون و سینما کارنامه ی هنری : ایفای نقش در حدود ۱۷ نمایشنامه افتخار حضور در ۵ سریال ۱ مورد کارگردانی نمایش بازی در بسیار تا بسیار نمایشنامه ی رادیویی همکاری ، ساخت و طراحی کارهای جانبی یک نمایش و نهایتاً در این کارنامه ی سیاه با بازی در 8 فیلم سینمایی در خدمت شما هستم .

گزارش کوتاه از جشنواره رضوی در بندرعباس  

 

با سلام خدمات خوانندگان عزیز ما در هفته ی پیش از روز دوشنبه ۲۷/۷/۸۸ شاهد برگزاری سومین جشنواره ی ضامن آهو بخش عروسکی و کودک و نوجوان آن در بندرعباس بودیم در حالی که ۷ دوره از آغاز این جشنواره می گذرد تازه سومین دوره آن در بندرعباس آغاز شده ، البته جای شکرش باقیست که حرکتی آغاز شده و با همت هنرمندان و اداره ارشاد این مراسم نیز به خوبی و خوشی به اتمام رسید .  

البته من در بخش کمیته مدیریت سالنها در سالن شهید آوینی بودم و به غیر از کاری از آقای جوشعار دیگر کارهای سالن طوبی را ندیدم .  

در طی این چند روز به همت صداو سیمای مرکز خلیج فارس یک حرکت دراماتیک آغاز گردید و این طوفان در این چند روز اکثر کودکان که به همراه والدین خود را به این سالن کشان و این حرکت چیزی نبود بجز حضور همکاران و پخش زنده ی برنامه ی عصر بخیر بچه های شبکه ی 2 از این سالن در این چند روز .  

امسال بد نبود ، خوش گذشت و چند چیز یادگرفتیم اینکه هیچوقت در جاهای شلوغ دست مادرمان را رها نکنیم چون بعد باید به اولین شخصی که از مابزرگتر است بگوییم عمو من مامانمو میخوام .

جمعه 1 آبان 1388 :: 07:56 ب.ظ ::  نویسنده : علیرضا
.: Weblog Themes By PICHAK :.
 
   
قالب وبلاگقالب وبلاگ
mouse code|mouse code

کد ماوس