قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
تلاش گران جشنواره - گامانگی
 
گامانگی
حدث بزن
صفحه نخست           نسخه موبایل          عناوین مطالب              قالب وبلاگ           تماس با من
درباره وبلاگ


علیرضا حاج ملا مهدی از سال 64 تئاتر را شروع نمودم . بازیگر رادیو تلوزیون و سینما کارنامه ی هنری : ایفای نقش در حدود ۱۷ نمایشنامه افتخار حضور در ۵ سریال ۱ مورد کارگردانی نمایش بازی در بسیار تا بسیار نمایشنامه ی رادیویی همکاری ، ساخت و طراحی کارهای جانبی یک نمایش و نهایتاً در این کارنامه ی سیاه با بازی در 8 فیلم سینمایی در خدمت شما هستم .

گزارش کوتاه از جشنواره رضوی در بندرعباس  

 

با سلام خدمات خوانندگان عزیز ما در هفته ی پیش از روز دوشنبه ۲۷/۷/۸۸ شاهد برگزاری سومین جشنواره ی ضامن آهو بخش عروسکی و کودک و نوجوان آن در بندرعباس بودیم در حالی که ۷ دوره از آغاز این جشنواره می گذرد تازه سومین دوره آن در بندرعباس آغاز شده ، البته جای شکرش باقیست که حرکتی آغاز شده و با همت هنرمندان و اداره ارشاد این مراسم نیز به خوبی و خوشی به اتمام رسید .  

البته من در بخش کمیته مدیریت سالنها در سالن شهید آوینی بودم و به غیر از کاری از آقای جوشعار دیگر کارهای سالن طوبی را ندیدم .  

در طی این چند روز به همت صداو سیمای مرکز خلیج فارس یک حرکت دراماتیک آغاز گردید و این طوفان در این چند روز اکثر کودکان که به همراه والدین خود را به این سالن کشان و این حرکت چیزی نبود بجز حضور همکاران و پخش زنده ی برنامه ی عصر بخیر بچه های شبکه ی 2 از این سالن در این چند روز .  

امسال بد نبود ، خوش گذشت و چند چیز یادگرفتیم اینکه هیچوقت در جاهای شلوغ دست مادرمان را رها نکنیم چون بعد باید به اولین شخصی که از مابزرگتر است بگوییم عمو من مامانمو میخوام .

جمعه 1 آبان 1388 :: 07:56 ب.ظ ::  نویسنده : علیرضا
.: Weblog Themes By PICHAK :.
 
   
قالب وبلاگقالب وبلاگ
mouse code|mouse code

کد ماوس