قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
اجرای زیبایی بود - گامانگی
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
 
گامانگی
حدث بزن
صفحه نخست           نسخه موبایل          عناوین مطالب              قالب وبلاگ           تماس با من
درباره وبلاگ


علیرضا حاج ملا مهدی از سال 64 تئاتر را شروع نمودم . بازیگر رادیو تلوزیون و سینما کارنامه ی هنری : ایفای نقش در حدود ۱۷ نمایشنامه افتخار حضور در ۵ سریال ۱ مورد کارگردانی نمایش بازی در بسیار تا بسیار نمایشنامه ی رادیویی همکاری ، ساخت و طراحی کارهای جانبی یک نمایش و نهایتاً در این کارنامه ی سیاه با بازی در 8 فیلم سینمایی در خدمت شما هستم .

نمایشنامه پنجره به روایت دوستان و پیش کسوتان  

 

با سلام مجدد  

راستش چندی پیش شنیدیم و دیدیم که پشت دربهای بسته ی انجمن نمایش قبلی که نامش هم گویا تغییر یافته عده ای از عزیزان و پیشکسوتان هنر نمایش در حال آماده سازی و تمرین یک نمایشنامه خوب و شایسته به نام پنجره نوشته استاد ارجمند علی رضایی و به کارگردانی عزیز بزرگوار استاد احمد حبیب زاده بودند .  

همه منتظر شروع اجرا و دیدن این نمایش بودند چون هر چند سال یکبار پیش می آید که هنرمندی به خود جرات می دهد و کاری برای اجرای عموم آماده می سازد . بگذریم  

تمام انتظارها به پایان یافت و آن لحظه ی موعود فرا رسید . خبردار شدیم این نمایش نامه قرار است ده روز به اجرا در بیاید . ما هم خودمان را برای دیدن این نمایش آماده کردیم و یک روز مانده به پایان مدت معین شده به سالن رفتیم تا آن کار را به نظاره بنشینیم ( البته اینکه بنده جمع صحبت می کنم به علت این است که چند نفر بودیم ) اینو گفتم که یه وختی سوع تغذیه نه سوع ... ولش کن خب کجا بودیم آها . لحظه ای که وارد سالن شدیم به صحنه ی بسیار زیبا و خیره کننده ای روبرو شدیم ساخت زیبا و فوق العاده ی دکور که زحمت استاد عزیز و فروتنمان استاد پریش که واقعاْ خسته نباشند .  

گروهی از بچه ها یک ور و گروهی دیگر ور دیگری نشسته بودیم تا موسیقی شروع نمایش به صدادر آمد و چراغها خاموش شدند همه ساکت شدند وقتی که چراغها روشن شد .  

ادامه ماجرا و داستان زیبای ما به روز دیگر .  

 

علیرضا

دوشنبه 20 مهر 1388 :: 11:45 ب.ظ ::  نویسنده : علیرضا
.: Weblog Themes By PICHAK :.
 
   
قالب وبلاگقالب وبلاگ
mouse code|mouse code

کد ماوس